Kanał Rss
Content
Do Lwowa z WizzAir
18 stycznia 2017

Węgierskie linie lotnicze ogłosiły nowe połączenie Wrocław – Lwów. Samoloty mają zacząć kursować na tej trasie od 13 kwietnia. Loty mają odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Podróż potrwa ok. 1,5 godziny. Bilety będą w cenie od 99 zł.

Na loty z pewnością znajdzie się wielu chętnych. Do tej pory jedynym bezpośrednim połączeniem ze stolicy Dolnego Śląska do Lwowa było połączenie autobusowe, które wiązało się z koniecznością kilkugodzinnego oczekiwania na granicy. Ukraińskie miasto jest popularnym kierunkiem turystycznym, co wynika nie tylko z korzystnych dla Polaków cen spowodowanych niskim kursem hrywny, ale także z faktu, że wielu Wrocławian przesiedlało się do miasta właśnie ze Lwowa i jego okolic. Połączenie to na pewno ucieszy także Ukraińców, którzy coraz liczniej przybywają do pracy i na studia na Dolnym Śląsku. Wcześniej WizzAir uruchomił już bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Kijowa. Średnie wypełnienie samolotów na tej trasie to niemal 88%.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kamienica na sprzedaż

Wrocław podjął nową decyzję w sprawie kamienicy Wyspa Słodowa 7. Miasto ma zorganizować konkurs na inwestora, który przeprowadzi remont i...

Close