Kanał Rss
Content
Dni Promocji Zdrowia
23 września 2017

23 i 24 września (sobota i niedziela) na terenie miasta wystartowały Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia. Jedenasta odsłona cyklu odbyła się pod hasłem „Więcej zdrowia – więcej życia”.


Cala impreza rozpoczęła się od rowerowego przejazdu przez Wrocław. Na Wyspie Słodowej zaś w ramach akcji można było nie tylko skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów (dermatologa, fizjoterapeuty, pielęgniarki, psychologa, neurologopedy, dietetyka, socjoterapeuty, terapeuty uzależnień) ale też zbadać poziom glukozy we krwi czy ciśnienia. Dodatkowo wszyscy chętnie mogli bezpłatnie zbadać znamiona na skórze, czy dowiedzieć się o problemach z postawą ciała. Część stoisk oferowała również możliwość skorzystania z masażu leczniczego czy krioterapii częściowej. W krwiobusie, który specjalnie w tych dniach stanął na Wyspie można było także oddać krew. To nie wszystko, bowiem znalazła się także oferta dla czworonogów. Weterynarz nieodpłatnie badał psy, z którymi na Wyspę przybyli wrocławianie.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Jerzy Michalak

21 września Jerzy Michalak otrzymał rekomendację do startu w wyborach prezydenckich z ramienia Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego.

Close