Kanał Rss
Content
Diagnoza w domu – wirtualny lekarz EIT+
25 września 2012

Dwa lata pracy i pomysł wrocławskiego informatyka Piotra Orzechowskiego na internetową diagnozę doprowadziły do powstania strony z wirtualnym lekarzem. Pomysł dofinansowało Wrocławskie Centrum Badań EIT+ w ramach projektu unijnego Akcelerator EIT+.  Doktor-Medi to wirtualny lekarz, który pomoże wstępnie zdiagnozować u siebie chorobę, doradzi do jakiego lekarza powinniśmy się udać albo wykluczy problemy zdrowotne. Wszystko za darmo i bez kolejek. Należy jednak pamiętać, że taka porada ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można sugestii chorób podanych na takiej platformie uznać za jedyne i nieomylne. Internetowa porada nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza ale strona Doktor-Medi pomoże wyszukać specjalistów i przychodnie blisko domu.

Storna opiera się na modelu sztucznej inteligencji i bazie ok.150 najczęściej występujących chorób przygotowanej przez wrocławskich lekarzy ogólnych, rodzinnych i stomatologów.

Internetową diagnozę można sprawdzić pod adresem: www.doktor-medi.pl

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Znikają sekundniki z wrocławskich skrzyżowań

Lubiane i chwalone przez kierowców urządzenia pokazujące ile sekund zostało do zmiany świateł, znikają ze skrzyżowań na ul. Legnickiej, Lotniczej,...

Close