Kanał Rss
Content
Debaty wyborcze
21 października 2015

W dwóch ostatnich dniach na antenie Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN24 przeprowadzono debaty liderów partii biorących udział w wyborach parlamentarnych, a które zarejestrowały listy w całym kraju.

W pierwszej z nich udział wzięły tylko Beata Szydło i Ewa Kopacz, kandydatki PiS i PO na stanowisko premiera RP. Wzbudziło to pewne kontrowersje, aby w wyborach, w których bierze udział osiem komitetów wyborczych, w taki sposób premiować jedynie dwa z nich. Następnego dnia, wczoraj wieczorem, miała miejsce debata wszystkich reprezentantów ugrupowań biorących udział w wyborach. Choć internet roi się od spekulacji, tak naprawdę trudno uznać, kto mógłby zostać „zwycięzcą” obu debat – ze względu na ich specyficzną formułę, która praktycznie nie daje szans na interakcję między kandydatami. W każdym razie, najczęstszym scenariuszem wszelkich podsumowań jest ten, w którym zwolennicy danej partii… wskazują na miażdżące zwycięstwo własnego kandydata. Tak czy inaczej, wyborcze upodobania Polaków objawią się wszystkim już w niedzielę.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nowe spoty MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego, wypuściło szereg filmików, które prezentowane będą we...

Close