Kanał Rss
Content
Darmowe warsztaty fotograficzne
16 stycznia 2014

W ramach projektu Tiff Academy w najbliższy weekend (17-18 stycznia) zorganizowane zostaną bezpłatne warszaty fotograficzne i filmowe dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.  Projekt realizowany jest przez Tiff Collective i Fundację BLIK.

Program warsztatów podzielony został na trzy grupy wiekowe, tak aby odpowiadał potrzebom i zainteresowaniom członków. Zajęcia prowadzone będą w plenerze oraz we wrocławskich pracowniach (Pracownia Panato,  Ośrodek Postaw Twórczych) wyposażonych w pełną infrastukturę warsztatową. Oprócz uczestnictwa w zajęciach praktycznych, dzieci i młodzież zdobędą teoretyczną wiedzę na temat fotografii oraz tworzenia krótkometrażowych filmów. Nauczą się także wykorzystywać narzędzia pomagające zgłębiać wiedzę na temat świata sztuki, takie jak Art Project-Google Cultural Institute. W plenerze podczas spacerów poruszony zostanie temat mapownia przestrzeni. Zdjęcia zrobione przez uczestników będzie można znaleźć w internecie za pomocą Google Maps.

Na zakończenie odbędzie się wernisaż fotografii zrobionych przez uczestników oraz pokaz filmów powstałych podczas warsztatów.

Organizatorzy podkreślają, że każdy może zapisać się na cały cykl lub skorzystać tylko z wybranych zajęć. Ponadto, aby wziąć udział w projekcie, nie są wymagane wcześniejsze umiejętności fotograficzne.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
304 Avenue Fashion & Lifestyle, czyli kreatywnie o branży kreatywnej

Ktokolwiek zazdrościł nowojorczykom Piątej Alei, już 15 grudnia wreszcie zostanie usatysfakcjonowany, i to bez kosztownej podróży do Stanów. W najbliższą...

Close