Kanał Rss
Content
Cena sławy
17 listopada 2017

Aleksandra Sadowska. Tak nazywa się mieszkanka Wrocławia, która zdecydowała się na niecodzienną metamorfozę i wytatuowała sobie gałki oczne. Jednak po zabiegu okazało się, że na jedno oko nie widzi, a w drugim traci wzrok.

22-latka wpadła na pomysł zmiany wizerunku już kilka lat temu i nie zaprzecza, że przyczyniła się do tego miłość do ulubionego rapera Popko. W udzielonym niedawno wywiadzie dla „Super Expressu” Aleksandra przyznała również, że na tak radykalny krok zdecydowała się także, ponieważ chciała zaistnieć w show biznesie i zapewniono ją, że zabieg niczym nie grozi. Nie wszystko przebiegło jednak pomyślnie. Już w trakcie wykonywania tatuażu okazało się, że kobieta zaczyna mieć problem z widzeniem na jedno oko. Tatuażysta zapewnił ją jednak, że jest to normalna reakcja na zabieg. Niestety okazało się to nieprawdą, tym większą, że lekarze po zbadaniu kobiety stwierdzili, że zmiany w drugim oku, w tym, na które jeszcze widzi są nieodwracalne.

Prawnicy 22-latki zapewnili, że już niedługo o wszystkim zostanie powiadomiona prokuratura.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Dworzec PKS otwarty

6 listopada oficjalnie otwarto nowy wrocławski dworzec PKS w podziemiach Wroclavii. W uroczystym otwarciu uczestniczył m.in. minister infrastruktury i budownictwa. Tuż...

Close