Kanał Rss
Content
Bilety na koncert Tanity Tikaram – rozdane!
30 maja 2012

 

 

KONKURS

Tanita Tikaram

19 czerwca, godzina 18:00

Do
wygrania

bilety
o wartości

120 zł

Wyspa Słodowa

O tym, jak wygrać, przeczytasz niżej

Zgłoszenia
do 14.06.2012

Zwycięzcami zostali… Michał Michniowski, Tomasz Myszko, Michał Ratajczak

Rozdaliśmy wam (dzięki uprzejmości organizatorów) dwie podwójne wejściówki na koncert Tanity Tikaram, który odbędzie się w ramach Wroc Love Festival 2012.

Autorka jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów wszech czasów „Twist In My Sobriety” będzie gwiazdą drugiego dnia WrocLove Fest odbywającego się z okazji Święta Wrocławia.

 

Tanita Tikaram przyszła na świat w Niemczech, w rodzinie brytyjskiego oficera pochodzącego z Fidżi, a jej mama urodziła się w Malezji. Jako nastolatka z całą rodziną przeniosła się do Wielkiej Brytanii. W wieku 19 lat wydała debiutancką płytę „Ancient Heart” z której pochodziły takie przeboje, jak „Twist In My Sobriety” i „Good Tradition”. Przez kolejną dekadę regularnie nagrywała płyty, po czym, po wydaniu „The Capuccino Songs” na krótko zniknęła za sceny muzycznej i zamieszkała we Włoszech. Powróciła w 2005 roku, kiedy do sklepów trafił jej siódmy studyjny album, zatytułowany „Sentimental”
Na lipiec tego roku planowana jest premiera najnowszego albumu artystki, z którego materiał po raz pierwszy usłyszymy na wrocławskim koncercie.


SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Bilety na koncert Chambao – rozdane!

    KONKURS Chambao 18 czerwca, godzina 18:00 Do wygrania bilety o wartości 140 zł Wyspa Słodowa O tym, jak...

Close