Kanał Rss
Content
Polecane artykuły:
6 mln zł na zabytki 
21 czerwca 2018
We Wrocławiu aż 44 instytucje i organizacje otrzymają od miasta dotacje w ramach pieniędzy przyznawanych rokrocznie przez Miejskiego Konserwatora Zabytków.
Czytaj więcej!
Mały mieszkaniec zoo 
20 czerwca 2018
We wrocławskim zoo przyszedł na świat nowy mieszkaniec – kuskus niedźwiedzi.
Czytaj więcej!
Przeszczep rzepki 
17 czerwca 2018
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przeprowadzono przeszczep rzepki u pacjenta, który miał w kolanie guz olbrzymiokomórkowy.
Czytaj więcej!
Rekord w Aquaparku
10 czerwca 2018

Wrocławski Aquapark ma powody do zadowolenia. Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście, w zeszłym roku, pobiło swój własny, frekwencyjny rekord.

Czytaj więcej!
Nowy sezon Roweru Miejskiego
28 lutego 2018

Od pierwszego marca rusza kolejny już sezon miejskiej wypożyczalni rowerów. W tym roku do dyspozycji wszystkich zainteresowanych miasto udostępnia 810 pojazdów i 81 stacji.

Czytaj więcej!
Zniżki na UrbanCard
22 lutego 2018

Aktywiści z Wrocławskiego Ruchu Obywatelskiego wystosowali pismo do prezydenta miasta, Rafała Dutkiewicza. W swoim liście proponują, aby UrbanCard Premium (karta miejska dla tych, którzy płacą podatki w mieście) umożliwiała zakup biletów okresowych ze zniżką.

Czytaj więcej!
Moderus Beta
20 lutego 2018

Pod koniec lutego wrocławskie MPK pochwaliło się nowym Moderusem Beta, który to pojazd zawitał do zajezdni przy ul. Powstańców Śląskich. Urząd miasta już zapowiada, że do przyszłego roku na wrocławskie ulice wyjedzie 40 takich pojazdów.

Czytaj więcej!
Ulgi na kolei
12 lutego 2018

Od 12 lutego Koleje Dolnośląskie wprowadziły specjalne ulgi 50 proc. dla osób będących antykomunistycznymi działaczami opozycyjnymi oraz dla tych, którzy byli represjonowani z powodów politycznych.

Czytaj więcej!
Leczenie stopy cukrzycowej
9 lutego 2018

We Wrocławiu otwarto pierwszy specjalistyczny gabinet, w którym będzie można pomagać pacjentom z problemem tzw. zespołu stopy cukrzycowej.

Czytaj więcej!
85 mln zł dofinansowania
7 lutego 2018

Z Funduszu Europejskiego zostały przeznaczone środki, które trafią do Kolei Dolnośląskich. Dzięki wsparciu unijnemu w ciągu najbliższego czasu na rodzime tory ma wyjechać 11 nowych pociągów.

Czytaj więcej!

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: