Kanał Rss
Content
Polecane artykuły:
Artystyczna przygoda podczas ferii w mieście
15 stycznia 2018

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkie chętne dzieci w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Zimowe warsztaty są otwarte dla każdego spragnionego kreatywności i z głową pełną pomysłów. Chęć odkrycia nowych lądów i swojego własnego twórczego potencjału jest jak najbardziej wskazana! Spędź czas w towarzystwie rówieśników w salonie Empik Renoma w dniach 15-26 stycznia. Świetna zabawa gwarantowana.

Czytaj więcej!
Dane wrażliwe
10 stycznia 2018

9 stycznia do sprzedaży trafiły „Dane wrażliwe” – powieść Ewy Nowak, która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i Spółka. 

Czytaj więcej!
Odnowienie jadłodajni
8 stycznia 2018

Dzięki publicznej zbiórce pieniędzy, zorganizowanej w ramach uroczystości Wrocławskiego Orszaku Trzech Króli, zostanie przeprowadzony niezbędny remont jadłodajni prowadzonej przez wrocławski Caritas przy ul. Słowiańskiej 17.

Czytaj więcej!
Handel ludźmi
5 stycznia 2018

44-letnia mieszkanka Wrocławia została oskarżona o handel ludźmi, a konkretnie obywatelami pochodzenia ukraińskiego.

Czytaj więcej!
Wciąż dopłacamy do NFM
1 stycznia 2018

Wrocławianie w dalszym ciągu będą zmuszeni do dopłacania do NFM.

Czytaj więcej!
Zwłoki na Stabłowicach
11 grudnia 2017

9 grudnia mieszkaniec Stabłowic zauważył zwłoki starszego mężczyzny leżące na podwórku jednego z domów przy ul. Piotrkowskiej. Na miejsce przyjechała policja, która w domu odkryła kolejne ciało - tym razem kobiety. 

Czytaj więcej!
Spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką
5 grudnia 2017

„Magiczne drzewo”, jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich serii książek dla dzieci, wzbogaciła się o kolejny tom. Mikołajkowe spotkanie z autorem cyklu Andrzejem Maleszką, organizowane w związku z premierą „Magicznego drzewa. Tom 9. Berło” (Znak), odbędzie się już 6 grudnia w salonie Empik Renoma we Wrocławiu. Wydarzenie będzie dla młodych czytelników okazją do fantastycznej podróży przez świat postaci i przygód z książek Maleszki.

Czytaj więcej!
Zygmunt Miłoszewski
27 listopada 2017

Seria o prokuratorze Szackim uczyniła Zygmunta Miłoszewskiego najsłynniejszym polskim autorem kryminałów. Tym razem Miłoszewski zaskakuje swoich wiernych fanów. Jego nowa powieść to nietypowa komedia ironiczno-romantyczna. Spotkanie z okazji premiery „Jak zawsze” (W.A.B.) odbędzie się 29 listopada w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Czytaj więcej!
ZUS ostrzega!!!
27 listopada 2017

Oszust dzwoni po domach i podszywa się pod ZUS proponując spotkanie w sprawie dziedziczenia. Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotarły niepokojące sygnały, że osoby podszywające się pod pracowników ZUS proponują spotkanie w sprawie dziedziczenia składek z subkonta i OFE.

Czytaj więcej!
Czytaj PL
23 listopada 2017

Już od 2 listopada we Wrocławiu pojawiło się ponad 600 darmowych wypożyczalni e-booków. Wrocław wraz z 31 innymi miastami w Polsce i zagranicą to kluczowe miejsca rozgrywania się Czytaj PL – jednej z  największych na świecie akcji promujących czytelnictwo i jedynej takiej w Polsce. Akcja swoim zasięgiem wielokrotnie przebije poprzednie edycje i po raz pierwszy na taką skalę wykroczy poza granice kraju. Do wypożyczenia dostępne będą same bestsellery m.in. „Sekretne życie drzew” oraz „Shantaram”.

Czytaj więcej!

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: