Kanał Rss
Content
Polecane artykuły:
Wzgórza lawendy i jedzenia
17 stycznia 2019
Czytaj więcej!
Wywiad z Agnieszką Seńską, właścicielką gabinetu Aden
14 stycznia 2019
Czytaj więcej!
Nowe loty do Amsterdamu
13 grudnia 2018
Lotnisko Wrocław-Starachowice im. Mikołaja Kopernika uzyska nowe połączenie. Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM poinformowały o utworzeniu połączenia na trasie Wrocław-Amsterdam-Wrocław.
Czytaj więcej!
Nowy peron
2 grudnia 2018
Już w połowie przyszłego roku wrocławski Dworzec Główny zyska dodatkowy peron. 5 listopada przekazano plac budowy firmie Infrakol, która ma zrealizować tę inwestycję.
Czytaj więcej!
Rzadka operacja
30 listopada 2018
Lekarze z Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu mogą odnotować kolejny sukces. Przeprowadzono w nim kolejny zabieg by-passu do naczyń mózgowych.
Czytaj więcej!
Święta za pasem
26 listopada 2018
W piątek, 23 listopada, o godzinie 17.00 nastąpiło oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu. W tym roku zostanie on przedłużony aż do poniedziałku 31 grudnia.
Czytaj więcej!
Ryjówki w zoo
23 listopada 2018
Wrocławskie zoo zyskało nowych lokatorów. To najmniejsze ssaki świata – ryjówki etruskie, które dorastają zaledwie do 5 cm długości, przy masie ciała do 2 g.
Czytaj więcej!
Nie dla TIR-ów
20 listopada 2018
19 października podczas porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego, mieszkańcy Kowal zablokowali ul. Kowalską. Protestowali przeciwko ciężarówkom blokującym osiedle.
Czytaj więcej!
Adoptuj pszczołę
12 listopada 2018
Na wrocławskich pomnikach pojawiły się tajemnicze tabliczki promujące nową akcję Greenpeace Polska. Projekt ma zachęcać do adopcji wirtualnych pszczół. Zgromadzone pieniądze mają zostać wykorzystane na rzecz owadów zapylających. 
Czytaj więcej!
Okradziony Fredro
9 listopada 2018
Funkcjonariusze wrocławskiej policji miejskiej zatrzymali 20-latka, który w nocy 8 listopada ukradł pióro z pomnika Fredry na Rynku. To nie pierwszy taki przypadek w ostatnich latach.
Czytaj więcej!

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: