Kanał Rss
Content
Polecane artykuły:
Czy trzeba chodzić do Hogwartu?
9 maja 2020
Magia to nieustannie rozwijająca się tradycja. Choć bywają okresy, w których ezoteryka przeżywa kryzys, zawsze następuje po nich swoiste odrodzenie. Tak było także na poczatku XX wieku, gdy to, co zostało wniesione przez Towarzystwo Teozoficzne i Zakon Złotego Brzasku zostało zwieńczone przez innowacje i pracę Aliestera Crowleya. Okultyzm wszedł wtedy w zupełnie nową fazę rozwoju. 
Czytaj więcej!
Port Miejski pod młotek!
1 maja 2020
Spółka RCI podpisała wstępną umowę sprzedaży Portu Miejskiego. Jak na razie nie wiadomo, kto zapłaci 54 mln zł za ten ostatni skarb architektury przemysłowej. Wiadomo jednak, że port w obecnym kształcie nie jest bezpieczny. Finalizacja sprzedaży części terenu i wstępne porozumienia w sprawie zbycia pozostałego obszaru to kroki w osiągnięciu konkretnego celu, szczeciński operator ma bowiem ciekawe plany co do tego miejsca...
Czytaj więcej!
Za pół miliona zł przebudują ścieżki…
23 kwietnia 2020
Czytaj więcej!
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek
20 kwietnia 2020
Czytaj więcej!
Został pobity i okradziony. Przyjechał na chwilę do Wrocławia…
12 kwietnia 2020
Czytaj więcej!
Wypadek na Jedności
9 kwietnia 2020
Czytaj więcej!
WOŚP 2020
30 marca 2020
Czytaj więcej!
Ewakuacja pociągu
21 marca 2020
Czytaj więcej!
„Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć.”
6 marca 2020
Czytaj więcej!
Wyrok za zabójstwo pod klubem.
28 lutego 2020
Na 15 lat pozbawienia wolności wrocławski sąd skazał 35-letniego Pawła J, który przed dwoma laty śmiertelnie pobił 24-letniego Gracjana P. przed klubem nocnym Banana Dance Club na ul. Szewskiej. Wcześniej wyrok usłyszał już drugi ze sprawców, 32-letni Sebastian W., który rozpoczął bójkę. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym sąd pierwszej instancji skazał go na 4,5 roku pozbawienia wolności. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zaostrzył mu karę do sześciu lat. Uznano, że jego udział w zajściu był mniejszy niż Pawła J.
Czytaj więcej!

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: