Kanał Rss
Content
Antyimigracyjny marsz we Wrocławiu
29 września 2015

W ostatnią niedzielę spod dworca głównego wyruszył marsz sprzeciwiający się przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. Manifestacja zgromadziła ok. 3 tysiące osób.

Wyruszając spod budynku wrocławskiego dworca kolejowego demonstranci udali się ulicami Kołłątaja przez pl. Dominikański, dalej ul. Oławską, Szewską, Wita Stwosza, by zakończyć marsz wiecem pod miejskim ratuszem przy pręgierzu. Wznoszono hasła antyimigranckie i patriotyczne. Dostało się także rządowi Ewy Kopacz, który zgodził się na proponowaną przez Komisję Europejską kwotę przydzielonych Polsce egzotycznych uchodźców.

Nastroje podczas marszu były niewątpliwie radykalne, zaś hasła – nie zawsze cenzuralne – bardzo dobitnie świadczyły o nastrojach ludzi, którzy tego dnia postanowili zamanifestować swoje poglądy. Podczas wiecu na rynku przemówił także przedstawiciel duchowieństwa – katolicki ksiądz. Za organizację manifestacji odpowiadał Obóz Narodowo-radykalny. Podobne marsz odbyły się w ten weekend w całym kraju.

Obejrzyj przemówienie księdza.

fot. ONR Brygada Dolnośląska

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Sondaż. Polacy ocenili prezydenta Dudę

36 proc. Polaków uważa, że prezydent Andrzej Duda dobrze wypełnia swoje obowiązki. Przeciwnego zdania jest 29 proc. ankietowanych. Tak wynika...

Close