Kanał Rss
Content
Wrocławski nożownik 
30 września 2018
Policja zatrzymała poszukiwanego nożownika, który 17 września prawdopodobnie napadł na sprzedawczynię w warzywniaku. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Daszyńskiego.
Czytaj więcej!
Ruska wyłączona z ruchu 
29 września 2018
23 września, z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, obchodzono dzień bez samochodu. W jego ramach można było bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską na terenie Wrocławia.
Czytaj więcej!
Prohibicja – czas, start! 
27 września 2018
To dość istotna informacja dla mieszkańców miasta – przypominamy, że we Wrocławiu obowiązuje już uchwała rady miejskiej dotycząca zakazu sprzedaży wyrobów alkoholowych w centrum miasta między godziną 22:00 a 6:00 rano.
Czytaj więcej!
Zwłoki w Odrze 
22 września 2018
Pracownicy elektrowni wodnej Wrocław I, która znajduje się przy moście Pomorskim, zauważyli wczesnym rankiem 12 września, około godziny 8.30, pływające w pobliżu turbin zwłoki. Od razu wezwano odpowiednie służby – na miejscu zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej, w tym jeden płetwonurków z łodzią oraz prokurator.
Czytaj więcej!
Ewakuacja Wroclavii 
18 września 2018
Sobotni poranek 15 września był dość stresujący dla osób przebywających w galerii handlowej Wroclavia. Jak podają służby, przed godziną 10.00 ktoś na parkingu w tym obiekcie nacisnął przycisk alarmowy.
Czytaj więcej!
Napad na bank 
17 września 2018
We Wrocławiu miał miejsce napad na placówkę bankową przy ul. Legnickiej. Mężczyzna wszedł do banku 11 września przed godziną 17.00. Zaczął grozić pracownikom i zażądał pieniędzy. Był uzbrojony w narzędzie przypominające broń.
Czytaj więcej!
Krasnoludki rządzą! 
13 września 2018
Krasnoludki już po raz dziewiąty opanowały Wrocław w ramach Międzynarodowego Festiwalu Krasnoludków w dniach 7-9 września. Ta kolorowa i radosna impreza przyciąga co roku całe rodziny – świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli!
Czytaj więcej!
Desperacki skok
7 września 2018
6 września dwie dziewczyny – 18-letnia Angelika i 17-letnia Patrycja – wyskoczyły z okna Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu, prowadzonego przez zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.
Czytaj więcej!
Szermierz literat 
29 sierpnia 2018
Po raz dwunasty w tym roku wrocławski szermierz z placu Uniwersyteckiego stracił swoją szpadę. Element rzeźby to gratka dla złodziei i pijanych imprezowiczów. Tym razem jednak, w zamian za szpadę, szermierz otrzymał pióro... skradzione wcześniej z pomnika Alexandra Fredry.
Czytaj więcej!
Międzynarodowa szajka 
25 sierpnia 2018
Wrocławscy policjanci złapali internetowych oszustów, którzy okradli kilkaset osób na całym świecie. Udało się aresztować trzech mężczyzn, którzy wchodzili w skład większej szajki.
Czytaj więcej!

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: