Kanał Rss
Content
Pomysł na walkę ze szczurami
31 stycznia 2018

Stowarzyszenie „Nowy Wrocław” wypracowało rozwiązania, którymi podzieliło się z władzami Wrocławia, aby miasto mogło skuteczniej radzić sobie z walką ze szczurami.

Czytaj więcej!
Forum gospodarcze
23 stycznia 2018

We Wrocławiu odbywa się (23 stycznia) forum gospodarcze Polska-Gruzja. Zapoczątkowana ponad dwa lata temu współpraca samorządowa z Gruzinami zaczyna przynosić realne efekty. W przygotowanym w stolicy Dolnego Śląska forum biorą udział nie tylko przedsiębiorcy z obu krajów, ale też samorządowcy i przedstawiciele gruzińskiego rządu.

Czytaj więcej!
Mr.Vintage rzeczowo o modzie męskiej
22 stycznia 2018

Co to jest brustasza, grenadyna, cordovan i poszetka? Jak się ubrać na ślub przyjaciela, jak na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót? Odpowiedzi na te pytania udzieli autor „Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny” – Michał Kędziora, czyli Mr.Vintage. Bloger spotka się z czytelnikami w salonie Empik Renoma już 25 stycznia.

Czytaj więcej!
Artystyczna przygoda podczas ferii w mieście
15 stycznia 2018

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkie chętne dzieci w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Zimowe warsztaty są otwarte dla każdego spragnionego kreatywności i z głową pełną pomysłów. Chęć odkrycia nowych lądów i swojego własnego twórczego potencjału jest jak najbardziej wskazana! Spędź czas w towarzystwie rówieśników w salonie Empik Renoma w dniach 15-26 stycznia. Świetna zabawa gwarantowana.

Czytaj więcej!
Magdalena Kuydowicz „Stało się”
12 stycznia 2018

23 stycznia do sprzedaży trafi kryminał Magdaleny Kuydowicz „Stało się”. Komedia kryminalna w duchu i pod patronatem Joanny Chmielewskiej, z którą autorka spędziła wiele wspaniałych chwil. Powieść, o której Robert Górski mówi, że sam chciałby taką napisać, a Jakobe Mansztajn, że to jedyny i najlepszy kryminał, jaki przeczytał.

Czytaj więcej!
Dane wrażliwe
10 stycznia 2018

9 stycznia do sprzedaży trafiły „Dane wrażliwe” – powieść Ewy Nowak, która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i Spółka. 

Czytaj więcej!
Odnowienie jadłodajni
8 stycznia 2018

Dzięki publicznej zbiórce pieniędzy, zorganizowanej w ramach uroczystości Wrocławskiego Orszaku Trzech Króli, zostanie przeprowadzony niezbędny remont jadłodajni prowadzonej przez wrocławski Caritas przy ul. Słowiańskiej 17.

Czytaj więcej!
Handel ludźmi
5 stycznia 2018

44-letnia mieszkanka Wrocławia została oskarżona o handel ludźmi, a konkretnie obywatelami pochodzenia ukraińskiego.

Czytaj więcej!
Wciąż dopłacamy do NFM
1 stycznia 2018

Wrocławianie w dalszym ciągu będą zmuszeni do dopłacania do NFM.

Czytaj więcej!
Zwłoki na Stabłowicach
11 grudnia 2017

9 grudnia mieszkaniec Stabłowic zauważył zwłoki starszego mężczyzny leżące na podwórku jednego z domów przy ul. Piotrkowskiej. Na miejsce przyjechała policja, która w domu odkryła kolejne ciało - tym razem kobiety. 

Czytaj więcej!