Kanał Rss
Content
Akademickie Targi Pracy
28 września 2012

Fundacja MANUS i Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zapraszają na Akademickie Targi Pracy.

16 października 2012 r. odbędą się Akademickie Targi Pracy. Tradycyjnie, targi w Politechnice Wrocławskiej organizowane są raz w semestrze. Już po raz 18. studenci będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania się z konkretnym pracodawcą i nawiązania pierwszego kontaktu. Dla pracodawców będzie to z kolei okazja wyboru najlepszych spośród przyszłych inżynierów oraz budowania pozytywnej opinii wśród potencjalnych pracowników.

Podobnie jak w edycji wiosennej, studenci będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad podczas tygodnia warsztatów, które mają pomóc w przygotowaniu materiałów aplikacyjnych oraz w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

O prestiżu Akademickich Targów Pracy świadczy rekordowa w ostatnich latach liczba firm, biorących w nich udział. XVII edycja skupiła około 50 czołowych przedsiębiorstw i była jednym z największych tego typu wydarzeń na uczelniach w całej Polsce. Imponująca była również frekwencja studentów i absolwentów. Ofert pracy, praktyk i staży poszukiwało ponad 10 tys. osób.

Korzystając z dotychczasowych doświadczeń, organizatorzy spodziewają się około 60 pracodawców, wśród których znajdą się m.in. ING Bank Śląski, Ernst & Young, Nokia Siemens Networks, PwC, czy Sitech.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Akademickich Targów Pracy 16 października, od 9:00 do 15:30 w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej, budynek C-13.
Więcej informacji oraz dokładna lista wystawców znajduje się na stronie

www.atp.manus.pl.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Budujemy Wrocław

Targi Budujemy Wrocław ! Prezentacje ofert deweloperów i banków, bezpłatne porady projektantów wnętrz i prawników, a także warsztaty dla dzieci...

Close