Kanał Rss
Content
6 Medali dla Akademii na „Wratislavia Cup 2014”
19 marca 2014

W sobotę 15 marca 2014 r. na hali AWF Wrocław odbył się VII Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup”. W tym roku wystartowało ponad 360 zawodników i zawodniczek z Czech, Litwy oraz 30 klubów z Polski. O medale rywalizowano w 36 konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe oraz stopnie.


Ogromną niespodziankę zgotowali zawodnicy Dolnośląskiej Akademii Karate we Wrocławiu, zdobywając aż 6 medali – 1 srebrny i 5 brązowych, czym potwierdzili wysoki poziom przygotowania do startów w kolejnych turniejach w 2014 roku.

W czasie przerwy odbyła się też II Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, w której to instruktor Łukasz Radwański utrzymał prowadzenie i nadal zajmuje I miejsce w klasyfikacji punktowej.

Turniej swoją obecnością zaszczycił Prezes PZKT sensei Włodzimierz Kwieciński ,który w kilku słowach przedstawił plany rozwoju Karate Tradycyjnago w Polsce i na świecie, odnosząc się m.in. do udziału Karate Tradycyjnego w rozgrywkach World Games w 2017 roku.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnej edycji turnieju, a w szczególności Miastu Wrocław – głównemu sponsorowi oraz panu Radosławowi Małoniowi – Wicemarszałkowi Województwa Dolnośląskiego – za objęcie patronatu honorowego nad imprezą. Osobne podziękowania należą się wszystkim członkom DAK we Wrocławiu, zawodnikom oraz kibicom – za wspaniały doping podczas turnieju.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nowy mobilny przewodnik po Karkonoszach

Turyści odwiedzający czeskie Karkonosze mogą skorzystać z nowej mobilnej aplikacji – przewodnika po Karkonoszach. Dostępny jest w czeskiej, polskiej i...

Close