Kanał Rss
Content
50-latek i konopie
20 października 2014

W domu mieszkańca Zawidowa policja znalazła około 80 krzewów konopi indyjskich, a ponadto sprzęt do wentylacji i naświetlenia. Funkcjonariusze zlikwidowali już nielegalną uprawę.

Jak poinformował starszy aspirant dolnośląskiej policji, Łukasz Dutkowiak, już od dawna istniało podejrzenie, iż na posesji 50-latka znajduje się plantacja. Mężczyzna został zatrzymany, a służby starają się ustalić wszystkie okoliczności sprawy, m.in. skąd pochodziły rośliny i gdzie miały trafić.

Konopie uprawiane były w specjalnie przeznaczonym do tego pomieszczeniu, wyposażonym w urządzenia do naświetlania, ogrzewania roślin i wentylowania.

Za samą uprawę mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, jeśli można było uzyskać z nich znaczną ilość narkotyków, kara zwiększa się do lat 8. Jeśli jednak okaże się, że 50-latek handlował marihuaną, a w grę wchodziła znaczna ilość środków odurzających, może spędzić za kratami nawet 10 lat.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wrocław dołączył do elity konnych miast Europy

Nasze miasto, podczas ostatnich zawodów w Pardubicach, zostało przyjęte do stowarzyszenia miast, dla których ważny jest rozwój jeździectwa konnego europejskiej...

Close