Kanał Rss
Content
13 Medali dla Akademii na „Wratislavia Cup 2015”
30 marca 2015

W ,sobotę 28 marca 2015r. na hali AWF Wrocław odbył się VIII  Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym “Wratislavia Cup”. W tym roku wystartowało ponad 380 zawodników i zawodniczek z Czech oraz 25 klubów z Polski.

Rywalizowano o medale w 36 konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe oraz stopnie. Ogromną niespodziankę zgotowali nam zawodnicy Dolnośląskiej Akademii Karate we Wrocławiu, zdobywając aż 13 medali -2 srebrne i 11 brązowych(dwukrotnie więcej niż w 2014),potwierdzając tym samym wysoki poziom przygotowania do startów w kolejnych turniejach w 2015 roku. Bardzo dziękujemy  wszystkim ,którzy przyczynili się do organizacji turnieju ,a w szczególności Miastu Wrocław- głównemu sponsorowi oraz Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego za piękne puchary dla finalistów. Wszystkim członkom DAK we Wrocławiu , zawodnikom oraz kibicom dziękujemy  za wspaniały doping podczas turnieju i zapraszamy za rok na „Wratislavia Cup 2016”

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Zmiany w komunikacji miejskiej na Święta Wielkanocne

W okresie wielkanocnym tradycyjnie już nastąpią zmiany w kursowaniu tramwajów oraz autobusów wrocławskiego MPK. Dla podróżujących w tym czasie to...

Close