Kanał Rss
Content
12.09 – Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej
12 września 2012

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Uśmiechnij się Polsko!”, w 4 miastach Polski odbędą się bezpłatne przeglądy i konsultacje stomatologiczne. Każdy, kto telefonicznie zapisze się na wizytę, będzie mógł skorzystać z indywidualnej porady oraz otrzyma materiały edukacyjne dotyczące metod prawidłowej pielęgnacji jamy ustanej wraz z próbkami produktów. Akcja organizowana jest w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Według danych statystycznych aż 83% uczniów wrocławskich podstawówek ma próchnicę. Nawyku mycia zębów i dbania o higienę jamy ustnej powinno się uczyć dziecka w domu pod opieka rodziców. Trzeba też korzystać z porad stomatologa. Popsute zęby skutkują wieloma nieprzyjemnościami zdrowotnymi i socjalnymi. Należy dbać o nie i leczyć, gdy zajdzie potrzeba, odwdzięczą się nam ładnym uśmiechem.

Konsultacje i porady wrocławianom będą udzielane w Stomatologicznych Katedrach i Zakładach Uniwersytetu Medycznego przy ul. Krakowskiej 26, w godz. 8:00 – 18:00.Rejestracja pod nr tel. 71 784 04 19 w godz. 10-14.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Otwarcie nowej oczyszczalni ścieków we Wrocławiu

Już w piątek (14.09) Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu otworzy oficjalnie zmodernizowana oczyszczalnię Janówek. Rozpoczęta w 2009 roku...

Close